PL DE EN
Zrób Prezent
facebook
przejdź na dół
Hotel Cieplice*** MEDI&SPA
Przyjazd
/
Wyjazd
/

Strefa MEDI

 

Hotel „Cieplice” to nie tylko miejsce idealne na wakacyjny wypoczynek czy biznesowe spotkanie. To także hotel kuracyjny oferujący turnusy rehabilitacyjne. W ramach rehabilitacji nasi wykwalifikowani specjaliści z zakresu fizjoterapii dopasują odpowiednie ćwiczenia i zabiegi do Twoich potrzeb.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz bogato wyposażoną strefę MEDI, w której można zadbać o siebie pod każdym względem. Uczestnicy turnusów mogą korzystać z zajęć grupowych, przy okazji ciesząc się miłym towarzystwem, jak i indywidualnych, dostosowanych do ich oczekiwań i możliwości.

Oferujemy szereg zabiegów rehabilitacyjnych, począwszy od kąpieli zdrowotnych, przez zabiegi laserem, ultradźwiękami, jonoforezę, po gimnastykę, ćwiczenia w basenie oraz masaże zdrowotne na różne części ciała.

Już dziś zarezerwuj pobyt zdrowotny w hotelu „Cieplice”, po którym poczujesz się jak nowo narodzony! Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów rehabilitacyjnych i wybierz te, które Cię interesują – my zajmiemy się resztą.

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
menu menu