PL DE EN
Zrób Prezent
facebook
przejdź na dół
Hotel Cieplice*** MEDI&SPA
Przyjazd
/
Wyjazd
/

Pokoje

Pokoje

Szukasz komfortowego noclegu w Cieplicach, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Cieplice*** Medi&SPA.
Nasz hotel jest zlokalizowany w uzdrowiskowej miejscowości Cieplice Zdrój, nieopodal Jeleniej Góry.
Zapraszamy każdego, kto pragnie spędzić urlop w ciszy i spokoju oraz zadbać o siebie w strefie MEDI & SPA.
Posiadamy pokoje w różnych standardach, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych Gości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania rezerwacji!

Wybierz termin przyjazdu i pokój – my zadbamy o resztę.

Noclegi w Cieplicach

Hotel Cieplice*** Medi & SPA jest zlokalizowany w uzdrowiskowej miejscowości Cieplice Zdrój, nieopodal Jeleniej Góry. To region fascynujący, malowniczy, warty odwiedzenia nie tylko latem i zimą, ale także wiosną i jesienią.
Szukasz komfortowego noclegu w Cieplicach? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Cieplice*** Medi & SPA. Szczególnie poza sezonem łatwiej w Cieplicach o komfortowe noclegi z basenem i wyżywieniem.

Cieplice — noclegi z basenem

Oferujemy noclegi z wyżywieniem, dlatego nasz hotel może być doskonałą bazą do zwiedzania okolicy. Po spacerach czy wspinaczce można oddać się komfortowym, odprężającym zabiegom, które wzmacniają ciało, ale także poprawiają nastrój.
Zapraszamy każdego, kto pragnie spędzić urlop w ciszy i spokoju oraz zadbać o siebie w strefie MEDI & SPA. O komfort gości dbają specjaliści z zakresu odnowy biologicznej.
Kupując nocleg w naszym hotelu z basenem i SPA, możesz nie tylko wypocząć, ale także podreperować swoje zdrowie. Po kilku dniach w Cieplicach-Zdroju można poczuć się młodszym i pełnym energii.
Goście korzystający z noclegów w Cieplicach mogą wypocząć między innymi w jacuzzi solankowym. Wypełnione słoną wodą, zbliżoną właściwościami do wody morskiej jacuzzi, pomieści 8 osób. Jest w nim utrzymywana stała temperatura wody na poziomie 33 stopni.
Po kilku minutach kąpieli solankowej odczuwa się błogą przyjemność. Umysł jest zrelaksowany, a zmęczone mięśnie – odprężone.

Komfortowe pokoje noclegowe w Cieplicach-Zdroju

Oferujemy pokoje w różnych standardach, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych Gości. Noclegi z wyżywieniem w Cieplicach to wygodny sposób podróżowania po województwie śląskim oraz odpoczywania.
Zachęcamy do rezerwowania noclegów w Cieplicach-Zdroju przez cały rok, ponieważ w okolicach Jeleniej Góry zawsze jest pięknie i można ciekawie spędzić czas. Wybierz termin przyjazdu i pokój – my zadbamy o resztę.

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
menu menu