PL DE EN
facebook
przejdź na dół
Hotel Cieplice
Przyjazd
/
Wyjazd
/

Pokoje

Szukając komfortowego noclegu w Cieplicach, zachęcamy do zapoznania się z ofertą hotelu „Cieplice”. Nasz hotel jest zlokalizowany w uzdrowiskowej miejscowości Cieplice Zdrój, nieopodal Jeleniej Góry. Zapraszamy każdego, kto pragnie spędzić urlop w ciszy i spokoju oraz zadbać o siebie w strefie MEDI & SPA.

Posiadamy pokoje w różnych standardach, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych Gości. Jeżeli poszukujesz noclegu w Cieplicach na krótki, biznesowy pobyt, polecamy nasze pokoje KOMFORT, które są urządzone nowocześnie i stylowo.

Cena pokoju obejmuje także możliwość skorzystania ze strefy Wellness, między innymi z basenu solankowego, jacuzzi solankowego, sauny fińskiej czy strefy fitness.

Z kolei osobom szukającym noclegu w Cieplicach na dłuższy pobyt wypoczynkowy proponujemy ekskluzywne pokoje KOMFORT PLUS i KOMFORT DELUXE, a także pokoje SINGLE, DOUBLE oraz TWIN, z balkonem i wspaniałym widokiem na Karkonosze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania rezerwacji! Wybierz termin przyjazdu i pokój – my zadbamy o resztę.

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
menu menu